VITALIKUM komplekt – juuste väljalangemine ja rasune kõõm

69.00 

Toodete komplekt juuste väljalangemine kombinatsioonis rasuse peanaha ja kõõmaga raviks. Eriti intensiivne desinfitseeriv toime. Eemaldab kõõma ja aeglustab juuste väljalangemist.
Komplekt sisaldab:
PEELING VITALIKUM 75 ml – Juuste väljalangemine ja rasused juuksed / Juuste väljalangemine ja rasune kõõm #22
Vitalikum kontsentraat. Koorib õrnalt, soodustab epidermise regenereerimist. Puhastab ja taastab loomuliku pH tasakaalu juustel liigse rasu sekretsiooni korral. Quillaia ekstrakti, aminohapete ja tüvirakkude aktivaatori kombineeritud toime peatab juuste väljalangemine, aitab vähendada rasust kõõma ja takistab selle tekkimist.

SHAMPOO VITALIKUM 250 ml – Juuste väljalangemine ja rasune kõõm #05
Ekstra intensiivne ravishampoon. Quillaia ekstrakt vähendab rasust tekstuur juustel ning eemaldab kõõma. Tüvirakkude aktivaator soodustab rakkude uuenemist ja aktiveerib juuste kasvu.

AQUA – INFUSION VITALIKUM 7 x 10 ml   – Juuste väljalangemine ja rasused juuksed / Juuste väljalangemine ja rasune kõõm #33
Reguleeriv kontsentraat. Tugevdab juuksekiudu, mis teeb juuksed läikivaks ja taastab elujõu. Quillaia ekstrakti, aminohapete ja tüvirakkude aktivaatori kombineeritud toime tasakaalustab liigse raasu, soodustab rakkude uuenemist ja juuste kasvu.

Aktiivsed toimeained
QUILLAIA EXTRACT – Vähendab õlist tekstuuri juustest. Suurepärased antiseptilised ja stimuleerivad omadused, et vähendada kõõma. Muudab juuksed elastsemaks.
STEM CELL ACTIVATOR – Suurendab tüvirakkude aktiivsust.  Peatab juuste väljalangemise.  Tugevdab juukseid.
ROSEMARY EXTRACT – Suurepärane antioksüdant ja puhastav mõju. Tugevdab ja stimuleerib juuksekiudu. Annab juustele ekstra läike.
AMINO ACID CONCENTRATE – Taaselustab juuksed.  Tugevdab juuksestruktuuri.  Stimuleerib juuste kasvu.

Parabeenide, sulfaatide, silikoonide ja allergeenide vabad tooted.

Kategooria:

Kirjeldus

Komplekt sisaldab:

ENERGIKUM KOORIJA #22   75 ml

ENERGIKUM SHAMPOON #05   250 ml

ENERGIKUM AQUA-INFUSION #33   7 ml x 10